Leshy jako ochránce lesa před chamtivou korporací

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Glivi Games S.A.

Píše se rok 2040 a technologický pokrok lidstva značně postoupil Lidé ovšem stále více a více začali vysávat zem nerostných surovin a dalších darů matky přírody, aniž by hleděli na následky. Chamtivá korporátní společnost si najala žoldáky k ochraně dělníků při plošném kácení dosud poklidného slovanského lesa. Jak už je vám asi jasné, bude právě na vás, abyste své území ochránili jako jeho nejsilnější jedinec a pán – Leshy. 

Polské studio Glivi Games plánuje tento singleplayerový titul vydat až v roce 2023, ale už nyní nám poskytli první trailer. Velmi vítané je určitě zasazení do námi blízkých krajin. Leshy nebude jedinou mytologickou postavou, na kterou máte narazit. V pozadí lítých bojů o zachování kousku přírody vás bude čekat také zajímavý příběh a rozsáhlý herní svět plný tajemství.

Zdroj: Glivi Games S.A.

Svou postavu budete moct v mnoha směrech vylepšit a naučit ji nové schopnosti pasující k vaší celkové taktice. Bude jen na vás, jestli k porážce nepřátel použijete okolní prostředí, najdete slabá místa a využijete je proti nim samotným, nebo se naopak změníte v jedno z mnoha zvířat a rozcupujete je hrubou silou. 

Leshy je jediný, kdo dokáže nevítané vetřelce vyhnat ze svého území a zachránit tak celý les. Bližší informace zatím nejsou známé, ale do vydání titulu je ještě spousta času na to, nám je postupně odtajnit. Hru si do svého seznamu přání můžete přidat už nyní zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn