Life by You - Cover

Life by You bude cílit na fanoušky The Sims

8. 3. 2023
Zdroj náhledu: Paradox Interactive

Společnost Paradox v rámci dnešní prezentační akce představila novou hru Life By You od Roda Humblea, bývalého šéfa legendárních The Sims a generálního ředitele studia Second Life, Linden Labs. Kromě krátkého teaser traileru toho o hře Life By You zatím bylo sděleno jen málo, ale vyvíjí ji studio Paradox Tectonic, které Humble vedl a které bylo představeno již v roce 2019.

První dojmy na základě teaser traileru jsou takové, že se velmi pravděpodobně jedná o reinkarnaci The Sims, video odhaluje záblesky malých digitálních lidí, kteří komunikují ve svých domovech, jezdí po zdánlivě otevřeném městě a opalují se na pláži. Dokonce je tu i pohled na některé stavební nástroje. Vypadá to tedy, že už poněkud vyčpělá série od EA dostane další konkurenci, protože je ve vývoji i hra Paralives od Alexe Massého, která taktéž bude cílit na fanoušky simíků. To je ovšem v tuto chvíli vše, co o Life by You víme. Paradox se o další informace ke hře podělí ještě tento měsíc, a to v pondělí 20. března.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.