Ghostrunner – Hel DLC úvodka

Odkládá se Ghostrunner DLC i Dying Light 2 na Nintendo Switch

20. 1. 2022
Zdroj náhledu: 3D Realms

Když už si člověk myslí, že se rok 2022 bude nést v opačném duchu než ten předešlý, pro který byl typický jeden odklad za druhým, přijde moment, kdy budou vaše očekávání pošlapána a zahozena… ten nastal právě teď. Odklad hlásí očekávané DLC Project Hel ke hře Ghostrunner z roku 2020.

Toto rozšíření mělo být menším projektem, ale postupem času se rozrostlo do daleko větších rozměrů, než bylo původně plánováno. Nejspíše z toho důvodu si tvůrci vzali nějaký čas navíc a na svém twitteru oznámili odložení vydání na 3. března. Dočkat jsme se ho měli už za týden, ale budeme si na něj muset počkat o měsíc déle. V tomto DLC budete postaveni do role jednoho z bossů základní hry, Hel, jejíž kroky povedou do Dharma Tower. DLC slibuje šest úrovní a rozsáhlé rozšíření příběhu. Cena je stanovena na 14,99 $.

„Globální vydání DLC Project Hel se odkládá na 3. března. Děkujeme za pochopení a chceme, aby všichni naši fanoušci věděli, že tento bonusový čas využijeme k ještě hodnotnějším vylepšením a zároveň k zajištění zdraví a bezpečnosti našeho týmu a globálních partnerů.“

Lépe na tom není ani Dying Light 2 na Nintendo Switch. Nacházející hra v postapokalyptickém městě slibující solidní zážitek pro ostřílené veterány, ale i nové hráče, má vyjít už za pár dní, konkrétně 4. února. Za sebou má taktéž několik odkladů, ale po nedávném prohlášení Techlandu, že je takřka nulová šance, aby hra nevyšla v tomto termínu, přichází na scénu jiný problém. Bohužel se verze Dying Light 2 Stay Human (Cloud Version) na Nintendo Switch odkládá prozatím na neurčito. Techland ovšem ujišťuje, že by odsun neměl trvat déle než půl roku.

„Abychom fanouškům poskytli herní zážitek na takové úrovni, jakou si zaslouží a jakou jim Techland chce poskytnout, bude datum vydání Dying Light 2 Stay Human (Cloud Version) na Nintendo Switch posunuto. Společnost Techland žádá fanoušky Nintenda po celém světě o trpělivost. Po vydání hry si hráči budou moct vychutnat Dying Light 2 Stay Human s flexibilní hratelností na Nintendo Switch v té nejlepší kvalitě, poháněnou Cloud technologií.“

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.