Loot River – už si pro vás jedu

Loot River se blíže představuje

15. 4. 2022
Zdroj náhledu: straka.studio

Hra Loot River je chystaná akční roguelike z dílny slovenského vývojáře Mira Straky, který se tentokrát rozhodl zkombinovat procedurálně generované prostředí spletitých labyrintů, náročné souboje a prostorovou změnu bloků. Výsledkem je zajímavý titul, který se s vámi rozhodně párat nebude. V novém traileru se můžete podívat blíže na zoubek procesu lootování, vylepšení postavy, ale i na inventář a celkovou hratelnost.

Zdroj: straka.studio

Loot River vám nedá nic zadarmo, takže se připravte na pořádnou dávku umírání. Nekonečné podzemní katakomby jsou řešeny jako dlaždicové hádanky, kdy hráč bude moct pohybovat s jednotlivými plovoucími plošinami, a tím se chytře vypořádat s mnoha překážkami. Cestu vám samozřejmě zkříží také řada nestvůr z alternativních realit i potulní kočovníci, ale odměny za jejich poražení jsou více než lákavé… nové zbraně, předměty, schopnosti či cenné vědomosti sloužící k trvalému vylepšení. Vaše nabyté zkušenosti pak následně prověří silní bossové.

Datum vydání bohužel zatím neznáme, ale prý bychom se měli dočkat co nevidět na platformy Xbox One, Xbox Series X/S a PC skrze Steam.

Update, Loot River vyjde 3. května a dostupný bude rovnou i v Game Passu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.