Loot River se blíže představuje

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: straka.studio

Loot River je chystaná akční roguelike hra z dílny slovenského vývojáře Mira Straky, který se tentokrát rozhodl zkombinovat procedurálně generované prostředí spletitých labyrintů, náročné souboje a prostorovou změnu bloků. Výsledkem je zajímavý titul, který se s vámi rozhodně párat nebude. V novém traileru se můžete podívat blíže na zoubek procesu lootování, vylepšení postavy, ale i na inventář a celkovou hratelnost.

Zdroj: straka.studio

Loot River vám nedá nic zadarmo, takže se připravte na pořádnou dávku umírání. Nekonečné podzemní katakomby jsou řešeny jako dlaždicové hádanky, kdy hráč bude moct pohybovat s jednotlivými plovoucími plošinami, a tím se chytře vypořádat s mnoha překážkami. Cestu vám samozřejmě zkříží také řada nestvůr z alternativních realit i potulní kočovníci, ale odměny za jejich poražení jsou více než lákavé… nové zbraně, předměty, schopnosti či cenné vědomosti sloužící k trvalému vylepšení. Vaše nabyté zkušenosti pak následně prověří silní bossové.

Datum vydání bohužel zatím neznáme, ale prý bychom se měli dočkat co nevidět na platformy Xbox One, Xbox Series X/S a PC skrze Steam.

Update, Loot River vyjde 3. května a dostupný bude rovnou i v Game Passu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn