ATS 1.44 Special Transport - převoz obřího nákladu

American Truck obdrží s verzí 1.44 nové trasy pro speciální transporty

12. 2. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Práce na další aktualizaci pro české hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a American Truck Simulator (ATS) jsou v plném proudu a vývojáři z SCS Software nám přináší pohled na jednu z novinek, která se v následující verzi 1.44 přiřítí do ATS. Fanoušci amerických tahačů se dočkají osmi nových tras pro DLC Special Transport.

Nové speciální transporty byly již dříve přidány ve verzi 1.43 také do sesterského Euro Truck Simulatoru 2, který nám přinesl dohromady rovněž osm nových tras. Podobně tomu bude i v tomto případě. Nové speciální trasy povedou napříč státy Arizona, Nevada, Oregon, Utah, Washington, Wyoming, Nové Mexiko, Idaho a Colorado. Konkrétně:

Lewiston–Sandpoint
Burlington–Lamar
Salina–Cedar City
Omak–Yakima
Dalles–Salemu
Santa Fe–Socorro
Cheyenne–Rock Springs
Winnemucca–Carson City

Zdroj: SCS Software

Ke zpřístupnění nových tras samozřejmě musíte být vlastníci Special Transport DLC, které si můžete zakoupit v obchodě Steam. Do American Truck Simulator také v nejbližší době vyjde rozšíření Texas a oznámen byl nedávno stát Montana.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.