Lost in Random – boj

Lost in Random vás naučí riskovat

23. 7. 2021
Zdroj náhledu: EA

Hazard s sebou přináší tolik vyhledávaný adrenalin – nikdy totiž dopředu nevíte, jestli jste svým tahem právě neprohráli celou výplatu, nebo naopak nevyhráli obrovský balík. Riskování k tomu zkrátka patří a říká se: „Kdo neriskuje, nezíská.“ Co kdyby však na jednom jediném hodu prokletou černou kostkou závisel osud vašeho života?

Zdroj: EA

Obyvatelé království Random ovšem nemají na výběr. Pod krutovládou zlé královny jsou osudy nevypočitatelných obyvatel určeny hodem kostky. Každé dítě si na své dvanácté narozeniny musí hodit kostkou, aby zjistilo, do které ze šesti stínových říší bude patřit. Jednička značí říši Onecroft… to největší možné dno a život v boji. Trojka vás uvrhne do Threedomu, který se zmítá v chaosu občanské války. Šestka slibuje život v luxus paláci samotné královny… je tomu ale skutečně tak? Lost in Random vás provede šesti stínovými říšemi pohádkového království inspirovaného temnou gotickou pohádkou. Ty navštívíte za záchranou vaší sestry Odd, které na její dvanácté narozeniny padla šestka. Její mladší sestra Even však brzy nato dostane od své sestry podivný signál a rozhodne se vydat na záchrannou misi. Dokážete zvrátit předem daný osud?  

Na dobrodružství se nevydáte sami. Společníka vám bude dělat bílá kostka jménem Dicey. Právě ona v sobě ukrývá ohromnou sílu, která vám pomůže v boji s hromadou podivných nepřátel. Samotný boj probíhá za pomoci karet, které vám mají propůjčit určité schopnosti, jako je například silný úder kladivem, vyvolání ochranného štítu apod. Karty budete moct kupovat u obchodníka a sestavovat si tak vlastní balíček podle vaší herní strategie, což vám dává neuvěřitelně rozmanité možnosti.

Pokud vás tato šílená a zároveň vzrušující hříčka zaujala, nebudete muset dlouho čekat. Titul vychází už 10. září na PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch a PC (Origin, Steam).

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.