Stray – útěk

Stray se na Xbox chystá v srpnu

30. 6. 2023
Zdroj náhledu: BlueTwelve Studio

Všichni milovníci koček a majitelé konzolí Xbox, radujte se. Oceňovaná hra Stray se už 10. srpna 2023 dostane na Xbox Series X/S a Xbox One, jak odhalil nejnovější rozkošný trailer během včerejší prezentace Annapurna Interactive. Nedávno objevené hodnocení ESRB už dříve naznačovalo, že se tak stane, ale otázka „Kdy?“ stále visela ve vzduchu.

V roli toulavé kočky se ztratíte v rozlehlém kybernetickém městě, v němž jsou jedinou formou života mluvící roboti. Fantastický svět je skvělým prostředím pro emotivně dystopický příběh, který vám už po pár minutách od zapnutí čapne city a nepustí je až do samého konce.

Z upoutávky na prezentaci Annapurna Interactive mnozí fanoušci tajně doufali, že by náznak v posledních pár vteřinách traileru mohl naznačovat budoucí plány se hrou Stray, jako je například nějaké příběhové rozšíření nebo oznámení prací na pokračování. Nakonec se indicie týkaly zcela jiného a neméně zajímavého projektu, a to ohlášení titulu Blade Runner 2033: Labyrinth.

Stray se po více než roce od svého superúspěšného vydání podívá na Xbox Series X/S a Xbox One už 10. srpna 2023.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.