Armored Core VI Fires of Rubicon – koukni na to

Armored Core VI: Fires of Rubicon se ukazuje v gameplayi

30. 6. 2023
Zdroj náhledu: FromSoftware

Společnost Bandai Namco vydala nový gameplay trailer na Armored Core 6: Fires of Rubicon, nejnovější díl mech série vyvinuté společností FromSoftware. Tato ukázka předvádí, jaké to je hrát za pilota mecha, odpalovat rakety na nepřátele a prolétávat apokalyptickým sci-fi prostředím.

Jak bylo vysvětleno v dřívějším blogu, Armored Core 6 se odehrává na planetě Rubicon 3, která je domovem mocného zdroje energie zvaného „Coral“. Coral by mohl být řešením, které lidstvo potřebuje k pohonu svých technologických prostředků, aby přežilo. Je však také natolik nebezpečný, že před lety před začátkem příběhu spálil Rubikon na popel.

Tato katastrofa nebyla dostatečným důvodem, aby odradila některé strany od války o tuto látku. Hrajete za Ravena, žoldáckého pilota, který přijímá zakázky od různých klientů, jako jsou megakorporace a odbojové skupiny. Není jasné, do jaké míry bude Raven zapojen do mimozemské politiky, ale z traileru je zřejmé, že budete řezat do strojů podobných tankům a dalších nepřátelských mechů, abyste Ravenovi zařídili výplatu.

Armored Core 6 je šestou hlavní hrou série Armored Core a poslední hrou Armored Core od vydání Verdict Day v roce 2013. Její návrat po desetileté pauze přichází s novým a vylepšeným vizuálním zpracováním, ale se stejnými, svižnými souboji, kterými je společnost FromSoftware známá.

Armored Core 6 vyjde 25. srpna 2023 pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.