ATS Oklahoma - most

Vydání rozšíření Oklahoma do American Truck Simulator se zřejmě blíží

3. 7. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software zřejmě finišují s vývojem mapového rozšíření Oklahoma, které bude v pořadí již třináctým státem v jejich kamionové hře American Truck Simulator. Naznačují to poslední obrázky a také hratelná ukázka, kterou studio nedávno vypustilo do světa.

Informací o Oklahomě je v poslední době opravdu hodně. Studio SCS Software nám nedávno detailně přiblížilo město Tulsa, které se nachází v severovýchodní části Oklahomy. Dočkali jsme se informací i o nových nákladech a taktéž úplně první hratelné ukázky, která by mohla značit, že oficiální datum vydání není zas až tak daleko.

Zdroj: SCS Software

Kromě Oklahomy připravuje studio do hry American Truck Simulator i rozšíření Kansas a rovněž West Balkans do jejich evropského kolegy Euro Truck Simulator 2, u nějž kvůli ruské invazi na Ukrajinu musel SCS Software přehodnotit vydání již dokončeného rozšíření Heart of Russia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.