PS Plus leden 2022 – skvělé překvapení na začátek nového roku od Sony

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc leden příštího roku 2022. Na tento měsíc si pro nás Sony připravila opět skvělou nabídku her a už teď se nemůžeme dočkat na 4. ledna, kdy si budeme moct přidat tyto hry do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.
PS Plus leden 2022 nabídka
blog.plastation.com

Deep Rock Galactic (PS4/PS5)

Deep Rock Galactic je kooperativní FPS hra pro 1 až 4 hráče, která obsahuje drsné vesmírné trpaslíky, zničitelné prostředí, náhodně generované jeskyně a nekonečné hordy mimozemských monster. Spolupracujte jako tým při kopání, prozkoumávání a probojování se skrz masivní jeskynní systém plný hord smrtících nepřátel a cenných zdrojů.
Deep Rock Galactic bude v nabídce PS Plus prosinec dostupný do 1. února.

Dirt 5 (PS4/PS5)

Dirt 5 je velmi povedený titul, který oživuje žánr arkádových závodů a kombinuje jej s pěknou grafikou, hudbou a efekty. Hra nabízí i bez DLC poměrně dlouhý kariérní režim, pestrou paletu reálných automobilů, skvěle navržené tratě a kombinaci různých závodních soutěží a stylů. Pokud tedy patříte mezi hráče, kteří si chtějí závodit takříkajíc na pohodu, odreagovat se, vychutnat si grafiku a fajn hudbu, Dirt 5 je jasná volba.

Dirt 5 bude v nabídce PS Plus prosinec dostupný do 1. února.

Persona 5 Strikers (PS4)

Naskočte do stylového akčního světa Persona ve zcela novém příběhu s Fantomovými zloději, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu napříč Japonskem. Dynamicky ovládejte svůj tým během výbušných akčních soubojů, odhalujte pravdu a objevte srdce těch, kteří jsou uvězněni v centru krize.
Persona 5 Strikers bude v nabídce PS Plus prosinec dostupný do 1. února.
Zdroj: blog.plastation.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn