Dirt 5 nabídka PS Plus leden 2022

PS Plus leden 2022 – skvělé překvapení na začátek nového roku od Sony

29. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc leden příštího roku 2022. Na tento měsíc si pro nás Sony připravila opět skvělou nabídku her a už teď se nemůžeme dočkat na 4. ledna, kdy si budeme moct přidat tyto hry do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.

blog.plastation.com

Deep Rock Galactic (PS4/PS5)

Deep Rock Galactic je kooperativní FPS hra pro 1 až 4 hráče, která obsahuje drsné vesmírné trpaslíky, zničitelné prostředí, náhodně generované jeskyně a nekonečné hordy mimozemských monster. Spolupracujte jako tým při kopání, prozkoumávání a probojování se skrz masivní jeskynní systém plný hord smrtících nepřátel a cenných zdrojů.Deep Rock Galactic bude v nabídce PS Plus prosinec dostupný do 1. února.

Dirt 5 (PS4/PS5)

Dirt 5 je velmi povedený titul, který oživuje žánr arkádových závodů a kombinuje jej s pěknou grafikou, hudbou a efekty. Hra nabízí i bez DLC poměrně dlouhý kariérní režim, pestrou paletu reálných automobilů, skvěle navržené tratě a kombinaci různých závodních soutěží a stylů. Pokud tedy patříte mezi hráče, kteří si chtějí závodit takříkajíc na pohodu, odreagovat se, vychutnat si grafiku a fajn hudbu, Dirt 5 je jasná volba.

Dirt 5 bude v nabídce PS Plus prosinec dostupný do 1. února.

Persona 5 Strikers (PS4)

Naskočte do stylového akčního světa Persona ve zcela novém příběhu s Fantomovými zloději, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu napříč Japonskem. Dynamicky ovládejte svůj tým během výbušných akčních soubojů, odhalujte pravdu a objevte srdce těch, kteří jsou uvězněni v centru krize.

Persona 5 Strikers bude v nabídce PS Plus prosinec dostupný do 1. února.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.