Marvel's Midnight Suns – postavičky

Marvel's Midnight Suns: verze pro Switch zrušena

3. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Marvel's Midnight Suns je taktická superhrdinská strategie od známého studia Firaxis (XCOM). Ujmete se role lovce – pohlaví si zvolíte sami – a vydáte se na jednoduchou misi za záchranou světa. Na cestě vám pomohou světoznámí hrdinové jako Spiderman, lovec upírů Blade, Doctor Strange, Iron Man, Wolverine, Kapitán Amerika, Ghost Rider a mnoho dalších.

Vydání hry Marvel's Midnight Suns bylo původně naplánováno na říjen loňského roku, studio se však rozhodlo vydání odložit. Díky tomu se titul do obchodů dostal o tři měsíce později, tedy v prosinci. Hříčku si mohli zahrát všichni majitelé konzolí a počítačů nové generace. Držitelé starší generace konzolí, jako je PS4, Xbox One nebo Nintendo Switch, si ho vyzkoušet nemohli. Studio Firaxis však slíbilo, že na portu videohry pro starší konzole zapracuje, aby si ji mohli zahrát všichni… no, do jisté míry to splnili.

Verze hry Marvel's Midnight Suns pro Nintendo Switch již nebude nabízena v rámci aktualizovaných plánů,“ uvedlo 2K v tiskové zprávě.

Zahraniční časopis Videogameschronicle zveřejnil zprávu, která potvrzuje vydání konzolových verzí. Bohužel se v ní také uvádí, že verze pro Nintendo Switch byla zrušena, vzhledem k tomu, že je hra datována pro Xbox One a PS4. Majitelé posledních dvou jmenovaných konzolí se na Marvel's Midnight Suns mohou těšit 11. května. Spolu s titulem vyjde také poslední DLC postava Blood Storm (X-Men). Jediným mínusem je, že sběratelé fyzických kopií budou zklamáni, protože titul vyjde pouze v digitální podobě.

Blood Storm je, jak již bylo zmíněno, poslední DLC postava. Následuje tak Venoma, Deadpoola a Morbia, jež byli rovněž součástí DLC. Každý z těchto hrdinů přidává do hry tři dodatečné mise, z nichž většina je lepší než ty v základní hře. Je to trochu škoda, ale sami vývojáři v minulosti uvedli, že si na těchto hrdinech dají více záležet. Po vydání Blood Storm 11. května se těšte na naši recenzi, protože vám chceme hru představit jako celek se všemi podrobnostmi.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.