Fortnite získává kosmetickou řadu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Fortnite je multiplayerová hra, kterou buď milujete, tolerujete, nebo z celého srdce nenávidíte. Titul vydala společnost Epic Games v roce 2017 a téměř okamžitě si získal obrovskou popularitu. Je to především díky tvůrcům obsahu na platformách YouTube a Twitch. Bez nich by se Fortnite nedostal do povědomí tolika, zejména mladých, hráčů.

Ať už si o hře myslíte cokoliv, jedno se ji musí nechat: umí se prodat. Nemluvím o různých kolaboracích s jinými herními giganty, díky nimž Epic Games získal slavné postavy jako Geralta z Rivie, Doom Slayera, Krata a mnoho dalších. Mluvím teď o materiálních věcech, jako jsou trička, boty, mikiny s kapucí, hrnky, různá pouzdra na telefony, plyšáci, figurky a lampy. To jsou typické věci, které mají i jiné značky, ale titul zašel mnohem dál. V červnu loňského roku jsme informovali o spolupráci Fortnite se společností GrandOptical. Společně vydali řadu šesti párů brýlí, které – a teď toho lituji – nebyly tak špatné, až na ty ceny.

Pokud jste si mysleli, že tahle hříčka už nemá v zásobě žádné další překvapení, mýlili jste se. Uživatel Twitteru jménem iFireMonkey upozornil na novou spolupráci mezi Fortnite a zahraniční kosmetickou značkou Revolution Beauty. Společně uvádějí na trh make-up inspirovaný různými prvky hry. Elementy, jimiž se tyto kosmetické produkty inspirovaly, jsou Loot Llama, Cuddle Team Leader a Peely.

Revolution Beauty již na svých oficiálních stránkách založila vlastní sekci Fortnite, nicméně řada make-upu zatím nebyla zveřejněna. Ti, kteří se chtějí o jejím uvedení a produktech dozvědět více, se prozatím musí spokojit s tím, že budou zařazeni na čekací listinu předprodeje.

Zdroj: makeupmuddle

Společnost Revolution Beauty nespolupracuje s videohrami poprvé. V minulosti již došlo ke spolupráci se simulátorem života The Sims a Animal Crossing: New Horizons. Je škoda, že tyto výrobky již nejsou k dostání v obchodech. V případě The Sims se však jednalo pouze o paletu očních stínů. V případě Animal Crossing to byla paletka pudru a nějaké tužky, ale bohužel se mi nepodařilo zjistit, co to bylo.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn