Microsoft Flight Simulator

Mod pro Microsoft Flight Simulator přidává tratě z Mario Kart

2. 9. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Přišel vám někdy Microsoft Flight Simulator až moc realistický? Nový mod vás tak jistě překvapí a zároveň pobaví. Hráč Illogicoma vytvořil do leteckého simulátoru celkem sedm závodních tratí ze hry Mario Kart 8. Přesněji řečeno přetvořil známé modely tratí, které poupravil pomocí programu Blender, a posléze je přenesl do hry. Jak celá jeho práce dopadla, můžete vidět v následujícím videu.

Pokud vás tento mod nadchl a chtěli byste si ho vyzkoušet na vlastní kůži, musíme bohužel říci, že zatím není veřejně přístupný. Checkpointy i cílové pásky nejsou interaktivní a chybí zde jakákoliv kolize s okolními objekty, takže můžete volně prolétat skrz ně. Nicméně autor chce nadále pracovat na vývoji svého modu a i samotná prohlídka závodních tratí ze hry Mario Kart 8 v prostředí Microsoft Flight Simulatoru je velice zajímavou podívanou a stojí za zhlédnutí.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.