Mon Mothma

Mon Mothma bude mít v seriálu Andor více prostoru

10. 9. 2022
Zdroj náhledu: Disney

Blížící se seriál Andor, který doplní stále se rozšiřující franšízu Star Wars, ukáže i mocnou senátorku. Jednou z hlavních postav bude imperiální senátorka Mon Mothma, která, jak se taktně říká, převleče kabát a přidá se na stranu rebelů. Pokud vám její jméno nic neříká, rovnou vám řeknu, že se kromě Star Wars Epizody VI tato postava objevila i v prequelové trilogii, kde ale byla většina jejích scén vystřižena. Prostor však měla také v animovaných Clone Wars a Rebels.

Postavu ztvární herečka Genevieve O´Reilly, která se nyní rozpovídala pro Entertainment Weekly: „Opravdu se nám podařilo rozvinout její charakter a poznáme ji nejen jako senátorku, ale také jako ženu. Dozvíme se více o jejím životě, s čím se musí potýkat, jakým nebezpečím čelí a co ji stojí její rozhodnutí. Tony Gilroy píše mistrovsky a napínavě. Má rád špionážní žánr a společensko-politické drama, které se mu podařilo dát i do Star Wars.“ Pro představu se ještě podívejte na vystřiženou scénu ze Star Wars: Pomsta Sithů a pomalu se do této další schopné senátorky zamilujte. Přečtěte si také naše recenze filmů a seriálů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.