Mortal Kombat 1 – Nitara

Mortal Kombat 1: Nitara pod palbou kritiky

15. 9. 2023
Zdroj náhledu: NetherRealm Studios

Mortal Kombat 1, nejnovější díl populární série bojových her, bude oficiálně vydán za čtyři dny. Někteří fanoušci, kteří si zakoupili prémiovou edici, mají ke gamese přístup již nyní. V důsledku toho internet zaplavila různá videa a informace týkající se projektu, včetně podrobností o příběhu, bojovnících a v tomto případě i o hlasovém obsazení.

Před několika dny jsme vás informovali, že jednu z vracejících se postav z 3D éry Nitaru bude dabovat populární herečka Megan Fox. Jak se však zdá z některých reakcí objevujících se na Redditu, hráči nejsou z výkonu Megan zrovna nadšeni.

Uživatel Redditu DaAsteroidRider vyjádřil nespokojenost s dabingem Nitary v podání Megan Fox a uvedl, že projev postavy je příliš robotický. Jiný uživatel, OfficialJoshV, rovněž kritizoval nedostatek autenticity v Nitařině řeči. Tyto kritiky poukazují na konkrétní aspekty výkonu Megan Fox, které se setkaly s negativní odezvou hráčů.

Comment
byu/OfficialJoshV from discussion
inMortalKombat

Kromě dabérky Megan Fox v Mortal Kombat 1 se v předchozích hrách série objevili i další dabéři z řad celebrit. Například ve hře Mortal Kombat 11 dabovala Ronda Rousey postavu Sonyi Blade a Johnny Yong Bosch, známý svou rolí Black Rangera v seriálu Mighty Morphin Power Rangers, namluvil Takedu. Nemluvě o Jean-Claude van Dammovi, Arnoldu Schwarzeneggerovi či Sylvesteru Stallonovi.

V komentářích k příspěvkům DaAsteroidRider, YaboiDan0545935 a OfficialJoshV se další uživatelé shodují, že dabing je podprůměrný. Jeden uživatel řekl, že byl překvapen, jak suše Nitara zní. Jiný uživatel Redditu uvedl, že by raději slyšel Cristinu Valenzuelu, známou pro dabing v projektech jako Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, jako Nitaru.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.