Mortal Kombat 1 – Nitara

Mortal Kombat 1: Megan Fox je Nitara

7. 9. 2023
Zdroj náhledu: NetherRealm Studios

Mortal Kombat 1 získává další postavu. Společnost NetherRealm Studios oznámila účast hollywoodské herečky, která má ve své filmografii takové hity jako Transformers, Želvy Ninja nebo zvláštní film Jennifer’s Body. Jedná se o Megan Fox, ženu, o níž sní snad téměř každý. Společnost NetherRealm Studios zveřejnila trailer pro Mortal Kombat 1, díky němuž se po dlouhých sedmnácti letech rozšíří seznam ženských bojovnic. Nitara představuje postavu, která debutovala ve hře Mortal Kombat: Deadly Alliance v roce 2002.

Nitara je do značné míry neznámou osobou, neboť jí vývojáři nevěnovali tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. Nicméně je to upírka z provincie Vaeternus a byla vykreslena jako sebestředná a amorální. Její touhou či cílem bylo oddělit svůj svět od Outworldu. V nadcházejícím díle Mortal Kombat 1 ji pravděpodobně čeká odlišný osud jako ostatní bojovníky. Trailer sice ukázal několik letmých útržků příběhu, ale neprozradil dost na to, abychom mohli spekulovat o Nitřině budoucnosti; zdá se však, že bude převážně zápornou postavou.

Megan Fox je velkou příznivkyní Mortal Kombatu; v minulosti ostatně prohlásila, že princezna Kitana z této série je jednou z jejích vysněných videoherních rolí. Řada fanoušků doufala, že si Kitanu zahraje právě Megan v novém chystaném filmu Mortal Kombat, ale zdá se, že tomu tak nakonec nebude. Kitanu by prý měla ztvárnit jiná herečka, Adeline Rudolph, kterou můžete znát jako Billie Wesker ze seriálu Resident Evil.

Fox své nadšení pro bojovou herní sérii vyjadřuje i v tomto traileru, v němž Mortal Kombat označuje za jednu z nejlepších videoher všech dob. I když je Nitara spíše antihrdinkou než Kitana, pro Fox musí být splněným snem, že Nitara je hratelnou postavou, a ne jen hostem nebo kameem.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.