BannerlordGOT – náhledový obrázek

V modu Realm of Thrones budete bránit zeď proti vlnám Divokých

6. 4. 2022
Zdroj náhledu: moddb

Jako by to bylo včera, co jsem se snažil zprovoznit obrovský mod pro Warband s názvem World of Ice and Fire, abych mohl neposedné Swády nahradit zlatými lvy v rudém poli. Podařilo se, ale mod mi neběžel tak hladce, jak bych si představoval…Přesto jsem však celou tu dobu k autorům vzhlížel, protože jejich přenesení Sedmi království na půdu středověkého simulátoru bylo opravdu působivé a přesné. O to větší radost ve mně vyvolala zpráva, že se něco podobného chystá i pro Bannerlord.

Zdroj: moddb

Realm of Thrones vás přenese do událostí z druhé knihy Střet králů, kde si pět vládců vzájemně vyhlásilo válku a vy v této změti událostí musíte žít svůj nudný a všemi postradatelný život. Součástí mapy bude také Essos – svobodná země – a dohromady budeme moci narazit až na 17 měst a 80 vesnic. Dočkáme se stovek kusů nového brnění, spousty postav z knižní předlohy, ale také pravidelných nájezdů Divokých na Zeď. Datum vydání plné verze Realm of Thrones není prozatím známo, údajně se na modu „stále pracuje, a ještě nějakou dobu bude“. Ovšem cítíte-li se na to, zkusit nehotovou věc, případně její vývoj podpořit, stahovat můžete zde.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.