V modu Realm of Thrones budete bránit zeď proti vlnám Divokých

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Jako by to bylo včera, co jsem se snažil zprovoznit obrovský mod pro Warband s názvem World of Ice and Fire, abych mohl neposedné Swády nahradit zlatými lvy v rudém poli. Podařilo se, ale mod mi neběžel tak hladce, jak bych si představoval…
Přesto jsem však celou tu dobu k autorům vzhlížel, protože jejich přenesení Sedmi království na půdu středověkého simulátoru bylo opravdu působivé a přesné. O to větší radost ve mně vyvolala zpráva, že se něco podobného chystá i pro Bannerlord.
Realm of Thrones vás přenese do událostí z druhé knihy Střet králů, kde si pět vládců vzájemně vyhlásilo válku a vy v této změti událostí musíte žít svůj nudný a všemi postradatelný život. Součástí mapy bude také Essos – svobodná země – a dohromady budeme moci narazit až na 17 měst a 80 vesnic. Dočkáme se stovek kusů nového brnění, spousty postav z knižní předlohy, ale také pravidelných nájezdů Divokých na Zeď.
Datum vydání plné verze Realm of Thrones není prozatím známo, údajně se na modu „stále pracuje, a ještě nějakou dobu bude“. Ovšem cítíte-li se na to, zkusit nehotovou věc, případně její vývoj podpořit, stahovat můžete zde.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn