Tannenberg - Epic Games

Multiplayerová akce z první světové války zdarma na Epic Games Store

22. 7. 2022
Zdroj náhledu: M2H

Také tento čtvrtek si můžeme do naší knihovny přidat zajímavý titul v rámci klasické rozdáváčky od společnosti Epic Games. Tentokrát se jedná o multiplayerovou hru z první světové války Tannenberg a balíček do hry Shop Titans.

Tannenberg

Čistě multiplayerový titul Tannenberg se zaměřuje na masivní bitvy na východní frontě v první světové válce až o 64 hráčích. K dispozici vám bude padesát zbraní a osm rozlehlých map, které poskytují plno taktických možností. Hra je zaměřena především na multiplayer, ovšem je možné Tannenberg hrát i za pomocí virtuálních bojovníků ovládaných počítačem.

Tannenberg je na Epic Games Store k dispozici 28. července 2022.

Balíček do hry Shop Titans

Pokud si navíc do 28. července zapnete simulační RPG Shop Titans, obdržíte zdarma speciální balíček předmětů v hodnotě 100 dolarů. Balíček obsahuje několik typů dekorací, stavebního materiálů nebo žetonů.

Pro získání balíčku není potřeba nic aktivovat, obdržíte jej automaticky po spuštění hry. Čas máte do zmíněného 28. července 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.