Soulslike titul Thymesia vyjde o něco později

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: OverBorder Studio

Další počin inspirující se sérií Dark Souls měl původně vyjít 9. srpna letošního roku. Nakonec se tak nestane a vydavatelské studio Team17 posunulo vydání nové hry Thymesia o celý týden.

Pokud jste úspěšně pokořili Elden Ring a hledáte další alternativu se soulslike tematikou, Thymesia může být tou pravou náhradou, nehledě na fakt, že Bloodborne se zřejmě na počítače vůbec nepodívá. O eventuálním Bloodborne 2 se zatím neví vůbec nic, jelikož novou hrou od FromSoftware by měla podle nejnovějších informací být Armored Core. Žádného dalšího Bloodbornu se tudíž v nejbližší době zřejmě nedočkáme. 

Thymesia ovšem nevyjde 9. srpna, jak bylo původně plánováno, ale až o týden později, tedy 18. srpna letošního roku. Přesný důvod odkladu bohužel neznáme, nicméně doufáme, že se jedná jen o čas potřebný k nějakým drobným úpravám a že 18. srpen bude již definitivním termínem.

Thymesia je plánovaná pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Na starou generaci konzolí se titul podle všeho zřejmě vůbec nepodívá.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn