Thymesia – boj

Soulslike titul Thymesia vyjde o něco později

20. 7. 2022
Zdroj náhledu: OverBorder Studio

Další počin inspirující se sérií Dark Souls měl původně vyjít 9. srpna letošního roku. Nakonec se tak nestane a vydavatelské studio Team17 posunulo vydání nové hry Thymesia o celý týden.

Pokud jste úspěšně pokořili Elden Ring a hledáte další alternativu se soulslike tematikou, Thymesia může být tou pravou náhradou, nehledě na fakt, že Bloodborne se zřejmě na počítače vůbec nepodívá. O eventuálním Bloodborne 2 se zatím neví vůbec nic, jelikož novou hrou od FromSoftware by měla podle nejnovějších informací být Armored Core. Žádného dalšího Bloodbornu se tudíž v nejbližší době zřejmě nedočkáme. 

Thymesia ovšem nevyjde 9. srpna, jak bylo původně plánováno, ale až o týden později, tedy 18. srpna letošního roku. Přesný důvod odkladu bohužel neznáme, nicméně doufáme, že se jedná jen o čas potřebný k nějakým drobným úpravám a že 18. srpen bude již definitivním termínem.

Thymesia je plánovaná pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Na starou generaci konzolí se titul podle všeho zřejmě vůbec nepodívá.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.