Fifa 23 - Cover

Nová FIFA 23 předvádí v traileru i licencované mistrovství světa

21. 7. 2022
Zdroj náhledu: EA

EA Sports představila trailer na hru FIFA 23, ve kterém se můžeme podívat na hvězdy obálky, Kyliana Mbappého a Sam Kerr, v akci a na nové animační technologie i hratelnost. Trailer nabízí především záběry na hráče Realu Madrid, Liverpoolu, Chelsea a Manchesteru City, kteří proti sobě nastupují v zápasech kopané – nebojte se, fanoušci City, Haaland je sešněrovaný a je s ním počítáno. Záběry jsou rozděleny mezi filmové a herní, takže se vám naskytne letmý pohled na technologii HyperMotion2.

Dostaneme také několik záběrů ženských týmů FIFA 23 v akci, kde Sam Kerr vede sestavu Chelsea v zápase proti Manchesteru City. Dozvěděli jsme se také hromadu dalších zajímavých detailů. Poslední ročník licence FIFA od EA zahrnuje turnaje mistrovství světa ve fotbale mužů i žen, což je pro tuto sérii vůbec poprvé. Dočkáte se autentických stadionů, míčů a všeho možného. Pokud potřebujete připomenout, tak mužský turnaj začíná v listopadu v Kataru, zatímco Nový Zéland a Austrálie hostí ženský turnaj příští léto. Letos se také dočkáte pořádného cross-playe, což znamená, že se můžete utkat se svými kamarády bez ohledu na to, zda hrajete na PlayStationu, Xboxu nebo PC.

Tagy:

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.