Nová FIFA 23 předvádí v traileru i licencované mistrovství světa

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EA
EA Sports představila trailer na hru FIFA 23, ve kterém se můžeme podívat na hvězdy obálky, Kyliana Mbappého a Sam Kerr, v akci a na nové animační technologie i hratelnost. Trailer nabízí především záběry na hráče Realu Madrid, Liverpoolu, Chelsea a Manchesteru City, kteří proti sobě nastupují v zápasech kopané – nebojte se, fanoušci City, Haaland je sešněrovaný a je s ním počítáno. Záběry jsou rozděleny mezi filmové a herní, takže se vám naskytne letmý pohled na technologii HyperMotion2.
Dostaneme také několik záběrů ženských týmů FIFA 23 v akci, kde Sam Kerr vede sestavu Chelsea v zápase proti Manchesteru City. Dozvěděli jsme se také hromadu dalších zajímavých detailů. Poslední ročník licence FIFA od EA zahrnuje turnaje mistrovství světa ve fotbale mužů i žen, což je pro tuto sérii vůbec poprvé. Dočkáte se autentických stadionů, míčů a všeho možného. Pokud potřebujete připomenout, tak mužský turnaj začíná v listopadu v Kataru, zatímco Nový Zéland a Austrálie hostí ženský turnaj příští léto. 
Letos se také dočkáte pořádného cross-playe, což znamená, že se můžete utkat se svými kamarády bez ohledu na to, zda hrajete na PlayStationu, Xboxu nebo PC.

Článek pro Gaming Professors napsal František Hampl.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn