Nová FIFA 23 předvádí v traileru i licencované mistrovství světa

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EA
EA Sports představila trailer na hru FIFA 23, ve kterém se můžeme podívat na hvězdy obálky, Kyliana Mbappého a Sam Kerr, v akci a na nové animační technologie i hratelnost. Trailer nabízí především záběry na hráče Realu Madrid, Liverpoolu, Chelsea a Manchesteru City, kteří proti sobě nastupují v zápasech kopané – nebojte se, fanoušci City, Haaland je sešněrovaný a je s ním počítáno. Záběry jsou rozděleny mezi filmové a herní, takže se vám naskytne letmý pohled na technologii HyperMotion2.
Dostaneme také několik záběrů ženských týmů FIFA 23 v akci, kde Sam Kerr vede sestavu Chelsea v zápase proti Manchesteru City. Dozvěděli jsme se také hromadu dalších zajímavých detailů. Poslední ročník licence FIFA od EA zahrnuje turnaje mistrovství světa ve fotbale mužů i žen, což je pro tuto sérii vůbec poprvé. Dočkáte se autentických stadionů, míčů a všeho možného. Pokud potřebujete připomenout, tak mužský turnaj začíná v listopadu v Kataru, zatímco Nový Zéland a Austrálie hostí ženský turnaj příští léto. 
Letos se také dočkáte pořádného cross-playe, což znamená, že se můžete utkat se svými kamarády bez ohledu na to, zda hrajete na PlayStationu, Xboxu nebo PC.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn