Music Store Simulator oznámen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Crystalia Games
Všichni jsme si vědomi toho, že simulátorů za poslední roky jen a jen přibývá, a vypadá to, že v této éře se ponese i rok 2023. Včera, tedy 27. 12., byl oznámen nový simulátor nesoucí název Music Store Simulator a společně s oznamovacím trailerem je i jasné, že titul vyjde již někdy v prvním čtvrtletí následujícího roku, takže se jej dočkáme poměrně brzy. Milovníci hudby a hudebních nástrojů se zcela jistě nudit nebudou.
V Music Store Simulator bude vaším úkolem vést společnost, která vytváří vysněné hudební nástroje pro svoje zákazníky po celém světě, počínaje montáží přes lakování až po samostatnou konfiguraci. Abyste si své zákazníky udrželi, musíte se snažit dodržet termín dodání a váš konečný produkt musí být jen a pouze kvalitní. Čím více zákazníků si udržíte a čím více nových získáte, tím více peněz bude přistávat na vašem bankovním účtu. Díky těmto ziskům poté můžete expandovat svoji značku a také si kupovat kvalitnější vybavení.

Pokud vás počin Music Store Simulator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Znovu připomínám, že vydání se dočkáme již v prvním čtvrtletí roku 2023.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn