Tom Clancy's The Division Resurgence art

Rozšiřování her od Ubisoftu pokračuje. V lednu na Steam dorazí i The Division 2 a Scott Pilgrim

28. 12. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Expanze her od Ubisoftu na platformu Steam pokračuje, byť je otázkou, zda se tento krok u některých titulů vzhledem k jejich stáří vůbec vyplatí. Po Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion či Immortals Fenyx Rising se Ubisoft rozhodl knihovnu rozšířit i o Tom Clancy's The Division 2 a Scott Pilgrim vs. The World: The Game.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game by měl na platformu Steam přijít 5. ledna, zatímco Tom Clancy's The Division 2 bude k dispozici o týden později, tedy 12. ledna příštího roku. Oba tituly si již nyní můžete přidat do svého seznamu přání.Cena steamových verzí her nebyla oficiálně oznámena, ale je pravděpodobné, že bude podobná jako na Ubisoft Store či Epic Games Store, kde Ubisoft pravidelně přidává hry už od jejich vydání. Zda se tohoto kroku v budoucnu dočkáme i na Steamu, není jasné.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.