Severed Steel - Epic Games

Třináctým Mystery Game titulem na Epic Games Store je akční hra Severed Steel

27. 12. 2022
Zdroj náhledu: Greylock Studio

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Třináctým Mystery Game titulem je voxelová akční hra Severed Steel.

Severed Steel je akční FPS hra pro jednoho hráče, v níž hrají prim voxelové efekty, kaskadérské kousky a zničitelné prostředí. Protagonistou je jednoruký odstřelovač jménem Steel, který se vydává na nebezpečnou misi, a jeho jedinými pomocníky jsou nabité zbraně. Zapomeňte na běžné přebíjení zbraně či výměnu zásobníku, vaší jedinou šancí na přežití je získat nabité zbraně od mrtvých nepřátel. Severed Steel nabízí šest příběhových kapitol a také možnost znovuhratelnosti díky režimu New Game+. Rovněž si můžete vyzkoušet 42 úrovní v arkádovém režimu, z nichž každá nabízí jedinečné výzvy.

Severed Steel bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Poté se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.