Steam – koláž

Na Steamu si nejspíše budete moci skrýt hry, dle vlastního výběru

9. 11. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Nový update Steamu, který je nyní ve fázi testování, vám umožní nastavit si určité hry jakožto privátní. Skryjete je tedy před kýmkoliv, kdo bude prozkoumávat váš profil, ale i před svými přáteli.

Nyní na Steamu, co se týče nastavování soukromí, máte jen omezené možnosti. Můžete si nastavit například určité části svého profilu (detaily o hrách, seznam přátel a inventář) jako zcela soukromé nebo viditelné pouze pro vaše přátele. Je také možné si nastavit celý svůj profil jakožto privátní pro všechny nebo opět viditelný pouze pro vaše přátele.

Jednalo by se tedy o docela zajímavou novou funkci Steamu, která bude přidána snad brzy. Pokud například nechcete, aby vaši přátelé věděli o všech těch erotických hrách, jež se skrývají ve vaší knihovně, toto bude ideální řešení. Nemusíte se ani stydět vyloženě za hru, ale například za počet hodin, které jste v ní utopili.

Já osobně se nestydím absolutně za žádnou hru, již mám ve své herní knihovně, pravdou ale je, že má výmluva vždy může být: „Hraji tu hru kvůli recenzi.“

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.