Cities Skylines II - západ slunce

Cities: Skylines II nedostane placené DLC, dokud nebudou opraveny problémy s optimalizací

8. 11. 2023
Zdroj náhledu: Colossal Order

Generální ředitelka studia Colossal Order Mariina Hallikainen prozradila, že dokud nebudou vyřešeny všechny technické problémy a nedostatky, nedostane Cities: Skylines II žádný obsah formou placených rozšíření. Dodejme, že první díl z roku 2015 obdržel za celou dobu neuvěřitelných 62 rozšiřujících balíčků.

Uvedení nového dílu neproběhlo úplně hladce, což dokazují nejen recenze herních kritiků, ale i nespokojenost hráčů. Nástupce budovatelské strategie z roku 2015 trápí značné technické problémy, k nimž se vývojáři vyjádřili v krátké omluvě. Nyní nám generální ředitelka potvrdila další informaci, v níž uvádí, že Cities Skylines II neobdrží žádné placené rozšíření, dokud nebudou technické problémy vyřešeny. Kvůli technickým nedostatkům byla odložena také konzolová verze, která by měla vyjít někdy v příštím roce

„…nevydáme nový placený obsah pro Cities: Skylines II, dokud nebudou problémy s výkonem opraveny podle našich standardů," uvedla Mariina Hallikainen na oficiálním fóru Paradoxu. Kromě oprav technických problémů se chystá i přidání některých položek z předchozího dílu, které zlepší hratelnost a zážitek ze hry a které nebylo možné do hry přidat v rámci časové tísni. Konkrétní však generální ředitelka studia Colossal Order nebyla. Dojmy ze Cities: Skylines II si můžete přečíst také v naší recenzi.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.