Kirby’s Return to Dream Land Deluxe - náhled

Na Switchi se objeví port hry Kirby's Return to Dream Land

14. 9. 2022
Zdroj náhledu: Nintendo

Dnešní Nintendo Direct byl nabitý překvapeními, včetně vylepšeného portu hry Kirby's Return to Dream Land z roku 2011 pro Wii. V tomto pestrobarevném dobrodružství Kirby využívá různé kopírovací schopnosti k řešení hádanek a plošinovkových výzev. Tyto schopnosti, jako je meč a bič, lze použít i při bojových střetnutích. Tato aktualizovaná verze hry obsahuje také novou schopnost Mecha, která do arzenálu přidává rakety na dálku, střemhlavý útok na blízko a mocný výbuch.

Až čtyři lidé mohou hrát kooperativně pomocí Joy-Conů na stejném systému. Multiplayer je k dispozici také v rozšířené kolekci miniher, která hráčům přináší novou výzvu nazvanou Magolor's Tome Trackers.

Kirby's Return to Dream Land Deluxe vychází exkluzivně na Switchi 24. února 2023. Předobjednávky začínají již dnes.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.