Nadcházející remake Sněhurky schytává kritiku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Disney
Během příštího roku se na plátna kin dostane nový remake Sněhurky v čele s herečkou Rachel Zegler. Premiéra tedy ještě ani není pořádně v dohledu, a i přesto nadcházející filmový snímek již teď schytává kritiku a točí se kolem něj spousta kontroverze. Nyní se k filmu vyjádřil bývalý designer Disney, a to David Hand. Ten má k původní verzi Sněhurky z roku 1937 lehce osobní vztah, jelikož jeden z režisérů této klasiky byl i jeho otec.
David Hand se ostře ohradil, co se týče nového filmového zpracování Sněhurky. Označil film jako „potupný“ a řekl, že tento remake ukazuje nedostatek respektu k původním animátorům Disney. Kritizuje také společnost Disney, nelíbí se mu, co udělali s postavami, a věří, že změny v remaku Sněhurky uráží původní film.
V rozhovoru s The Telegraph vysvětlil, proč se mu nadcházející remake Sněhurky tak moc nelíbí. „Je to zcela jiný koncept a já s tímto naprosto nesouhlasím a vím, že můj táta a Walt by s tím také nesouhlasili,“ řekl Hand. Dále pokračoval: „Pokouší se udělat něco nového s něčím, co mělo dříve tak velký úspěch… Jejich myšlenky jsou tak moc radikální. Mění příběhy.“
Jaký nakonec bude remake Sněhurky, zjistíme až v březnu příštího roku, kdy by se film měl konečně dostat do kin.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn