remake Sněhurky náhled

Nadcházející remake Sněhurky schytává kritiku

25. 8. 2023
Zdroj náhledu: Disney

Během příštího roku se na plátna kin dostane nový remake Sněhurky v čele s herečkou Rachel Zegler. Premiéra tedy ještě ani není pořádně v dohledu, a i přesto nadcházející filmový snímek již teď schytává kritiku a točí se kolem něj spousta kontroverze. Nyní se k filmu vyjádřil bývalý designer Disney, a to David Hand.

Ten má k původní verzi Sněhurky z roku 1937 lehce osobní vztah, jelikož jeden z režisérů této klasiky byl i jeho otec. David Hand se ostře ohradil, co se týče nového filmového zpracování Sněhurky. Označil film jako „potupný“ a řekl, že tento remake ukazuje nedostatek respektu k původním animátorům Disney. Kritizuje také společnost Disney, nelíbí se mu, co udělali s postavami, a věří, že změny v remaku Sněhurky uráží původní film.

V rozhovoru s The Telegraph vysvětlil, proč se mu nadcházející remake Sněhurky tak moc nelíbí. „Je to zcela jiný koncept a já s tímto naprosto nesouhlasím a vím, že můj táta a Walt by s tím také nesouhlasili,“ řekl Hand. Dále pokračoval: „Pokouší se udělat něco nového s něčím, co mělo dříve tak velký úspěch… Jejich myšlenky jsou tak moc radikální. Mění příběhy.“ Jaký nakonec bude remake Sněhurky, zjistíme až v březnu příštího roku, kdy by se film měl konečně dostat do kin.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.