PSVR 2 – brejle

Spustily se předobjednávky na PSVR 2, oslavuje to trailer na novou hru Horizon

20. 11. 2022
Zdroj náhledu: Sony

Konečně si někteří šťastlivci mohou předobjednat PSVR 2! Tedy pokud od Sony dostali exkluzivní předobjednávkový e-mail. Předobjednávky byly spuštěny 15. listopadu, ale jsou dostupné pouze prostřednictvím online obchodu PlayStation Direct společnosti Sony. Navíc musíte mít zaregistrovaný zájem pomocí e-mailové adresy, která je propojená s účtem PlayStation. VR headset bude dostupný samostatně i v bundlu s hrou Horizon: Call of the Mountain, cena bude ovšem vyšší než cena samotné konzole.

Sony k této příležitosti vydalo kratší trailer na nový titul v sérii Horizon, který vyjde společně s PSVR 2 a bude se samozřejmě jednat o exkluzivitu. Na teaser se můžete podívat níže.

Stejně tak byla oznámena i další hra pro PSVR 2, a to remaster hry Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge – Enhanced Edition, v které se ujmete role opraváře droidů na planetě Batuu. Hru je možné už nyní předobjednat.

Zdroj: gamesradar.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.