The Last Chapter ukončí podporu Assassin´s Creed Valhalla

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Po dvou letech končí podpora Ubisoftu pro Assassin´s Creed Valhalla. Finální aktualizace se jménem The Last Chapter bude tou poslední. Vyjde už 6. 12., propojí některé příběhové linie a nabídne uzavření příběhu u Havraního klanu. Součástí tohoto posledního updatu bude dojemný a velice intimní závěr Eivorovy ságy. Znamená to tak ještě jedno, skutečně se nedočkáme New Game+. Proč? Kvůli hloubce celé hry.
Pokud si vyloženě toužíte zahrát nový obsah, bude vás to stát nějaký čas. Musíte dokončit hlavní dějovou linii dobytím všech území Anglie (hodiny v háji), dokončit mytické příběhy Asgardu a Jotunheimu (ačkoliv budete chtít radši odehrát God of War Ragnarök) zabít všechny z Order of Ancients, včetně vůdců, a vylepšit svou osadu až na 5. úroveň, přičemž ještě budete muset postavit kasárny jómsvikingů.
Je tu ale jedna dobrá zpráva. Jelikož spolu s podporou skončí i další festivaly a time eventy, všechny události budou k dispozici u obchodníků po celé Anglii, jakmile dokončíte úkol The First Night of Samhaim. Rozlučme se s ostrovy, protože už příští rok nás čeká slunný Bagdád.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn