Witcher

Natáčení třetí série Zaklínače pozastaveno

31. 7. 2022
Zdroj náhledu: cdprojektred.com

Natáčení populárního seriálu The Witcher je pozastaveno. V pořadí třetí série má podobné komplikace při natáčení jako ta předchozí. Oficiální stanovisko Netflixu potvrzuje, že i čarovné prostředí světa Witcher bojuje s pandemií covid-19.

Zdroj: Netflix

The Hollywood Reporter informuje o nepotvrzených zvěstech, že právě hlavní postava, Henry Cavill, byla pozitivně testována na covid-19. Jak dlouho toto pozastavení omezí natáčení, na to neumíme odpovědět, a tato otázka zůstane nezodpovězena, dokud se samotný Netflix nevyjádří. V každém případě zatím nedojde k žádnému odkladu premiéry, protože její datum doposud nebylo zveřejněno. Nám fanouškům zatím nezůstává nic jiného než popřát všem aktérům hodně zdraví a vrátit se od filmového plátna nazpátek k hernímu ovladači světa The Witcher.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.