Goat Simulator 3 – a jedem!

Goat Simulator 3 obdržel oficiální datum vydání

30. 7. 2022
Zdroj náhledu: Coffee Stain Studios

Oznámení o samotném vydání hry Goat Simulator 3 podal Coffee Stain North zajímavým a znepokojivým způsobem.

První informace o novém díle byly šokem snad pro každého z nás. Málokdo by asi čekal, že se po letech dočkáme pokračování ze světa Goat Simulator. Jen připomínáme, že původní Goat Simulator vyšel v roce 2014, takže odstup mezi prvním a druhým dílem je poměrně velký. Coffee Stain nicméně potvrdil, že se na oficiálním pokračování pracuje již poměrně dlouho, což znamená brzké vydání, které přijde ještě letos. Třetí Goat Simulator by měl přijít 17. listopadu letošního roku pro PC (prozatím pouze přes Epic Games Store), Xbox Series X/S a PlayStation 5. Majitelé starších generací konzolí mají zřejmě smůlu. K dispozici bude hned několik edic.

Zdroj: Coffee Stain Studios 

Pokud máte rádi čistě digitální edice, může vás zaujmout Pre-Udder Edition nebo Digital Downgrade Edition. Zatímco v první zmiňované byste měli obdržet skin ve formě kozího vemena, druhá nabídne vylepšení a věci z prvního dílu, včetně všech DLC. Pro fanoušky fyzických edic je připravena sběratelská edice s názvem Goat Simulator 3 Goat In A Box Edition, v níž najdeme plyšáka kozy, steelbook, fotografie, soundtrack a speciální předmět ve formě kozího domu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.