Goat Simulator 3 obdržel oficiální datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Coffee Stain Studios

Oznámení o samotném vydání hry Goat Simulator 3 podal Coffee Stain North zajímavým a znepokojivým způsobem.

První informace o novém díle byly šokem snad pro každého z nás. Málokdo by asi čekal, že se po letech dočkáme pokračování ze světa Goat Simulator. Jen připomínáme, že původní Goat Simulator vyšel v roce 2014, takže odstup mezi prvním a druhým dílem je poměrně velký. Coffee Stain nicméně potvrdil, že se na oficiálním pokračování pracuje již poměrně dlouho, což znamená brzké vydání, které přijde ještě letos.
Goat Simulator 3 by měl přijít 17. listopadu letošního roku pro PC (prozatím pouze přes Epic Games Store), Xbox Series X/S a PlayStation 5. Majitelé starších generací konzolí mají zřejmě smůlu. K dispozici bude hned několik edic.
Goat Simulator 3 - Goat In A Box Edition

Zdroj: Coffee Stain Studios 

Pokud máte rádi čistě digitální edice, může vás zaujmout Goat Simulator 3 Pre-Udder Edition nebo Goat Simulator 3 Digital Downgrade Edition. Zatímco v první zmiňované byste měli obdržet skin ve formě kozího vemena, druhá nabídne vylepšení a věci z prvního dílu, včetně všech DLC. Pro fanoušky fyzických edic je připravena sběratelská edice s názvem Goat Simulator 3 Goat In A Box Edition, v níž najdeme plyšáka kozy, steelbook, fotografie, soundtrack a speciální předmět ve formě kozího domu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn