Need for Speed Unbound - závodní auto

Need for Speed Unbound láká na tuning a úpravu vozidel

29. 10. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Vydání nového dílu Need for Speed s podtitulem Unbound se pomalu blíží, a proto není divu, že nás EA zasypává dalšími a dalšími informacemi. Tentokrát nám pomocí čtyř krátkých videí blíže představí tuning a úpravu závodních vozidel.

Vývojáři slibují opravdu rozsáhlý balíček úprav, který by měl dohromady zahrnovat až 10 000 různých možností přizpůsobení. Vylepšovat bude možné jak samotný výkon vozu, tak i jeho estetické a funkční vlastnosti, od lepšího motoru přes převodovku až po ráfky či pouhou změnu barvy auta. Kromě přidávání různých komponentů bude možné z auta i některé elementy odstranit a z krásné závodní mašiny si budeme moci udělat i odporné monstrum. Jak si tedy s tuningem vyhrajete, záleží jen na vás.

Co se týče data vydání, to proběhne 2. prosince letošního roku, přičemž majitelé EA Play nebo dražší edice Unbound Palace Edition mohou začít hrát již 29. listopadu. Need for Speed Unbound vyjde na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Bohužel, majitelé starší generace konzolí mají smůlu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.