Need for Speed Unbound láká na tuning a úpravu vozidel

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Electronic Arts

Vydání nového dílu Need for Speed s podtitulem Unbound se pomalu blíží, a proto není divu, že nás EA zasypává dalšími a dalšími informacemi. Tentokrát nám pomocí čtyř krátkých videí blíže představí tuning a úpravu závodních vozidel.

Vývojáři slibují opravdu rozsáhlý balíček úprav, který by měl dohromady zahrnovat až 10 000 různých možností přizpůsobení. Vylepšovat bude možné jak samotný výkon vozu, tak i jeho estetické a funkční vlastnosti, od lepšího motoru přes převodovku až po ráfky či pouhou změnu barvy auta. Kromě přidávání různých komponentů bude možné z auta i některé elementy odstranit a z krásné závodní mašiny si budeme moci udělat i odporné monstrum. Jak si tedy s tuningem vyhrajete, záleží jen na vás.

Co se týče data vydání, to proběhne 2. prosince letošního roku, přičemž majitelé EA Play nebo dražší edice Unbound Palace Edition mohou začít hrát již 29. listopadu. Need for Speed Unbound vyjde na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Bohužel, majitelé starší generace konzolí mají smůlu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn