The Outlast Trials ukazuje nové záběry ze hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Třetí díl z nechvalně známé hororové série představuje nové záběry ze hry, které poskytují malou ukázku toho, co mohou fanoušci očekávat v nadcházejícím multiplayerovém hororovém titulu. Ano, nebavíme se o žádné jiné hře než o The Outlast Trials od vývojářského studia Red Barrels.
Herní sérii Outlast zcela jistě všichni velice dobře znáte. Navzdory tomu, že první díl patřil spíše mezi nízkorozpočtové hry, dokázal i tak hráče velice rychle zaujmout a stal se jednou z nejpopulárnějších her své doby. Na Twitchi se pomalu ani jiná hororová hra nestreamovala a negativní recenze téměř neexistovaly, jelikož se jednalo snad až o perfektní hororovku. Nebylo tedy velkém překvapením, když vývojářské studio o pár let později oznámilo druhý díl, který hráče také nezklamal.
Teď se ale už přesouváme do přítomnosti, kdy Red Barrels na svém twitteru zveřejnilo odkaz na video, ve kterém se hráči mohou podívat na zcela nové záběry z třetího dílu, spolu se stručným shrnutím, na co vše se můžeme těšit.
The Outlast Trials je spíše multiplayerové hra, nicméně pokud k sobě nenajdete žádného herního parťáka, je možné titul projít i samostatně. Stejně jako v prvních dvou dílech hráči nebudou mít možnost bojovat proti svým nepřátelům, avšak ze začátku aspoň dostanete určité vybavení, které vám pomůže v průběhu hry. Podle tvůrců je také možné, že některé předchozí postavy z prvních dvou dílů se objeví i v Trials.

Pokud The Outlast Trials vyhlížíte stejně tak jako já, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu, ať vám neuniknou žádné nové informace o hře.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn