One Piece

Netflix oznámil dalších šest postav do svého hraného One Piece

12. 6. 2022
Zdroj náhledu: Toei Animation

Takový celosvětově oblíbený ničitel předloh Netflix po castingu hlavních postav, které byly světově přijaty rozpačitě, rozvířil opět řeky. Bohužel prvotní nadšení opět vystřídal vztek, a to překvapivě i ze strany japonských fanoušků. Obsazeno bylo totiž šest postav. Zatímco všechny herci a herečka Celeste Loots, která ztvární Kayu, byli přijati velice kladně, na herečku Chiomu Umealu, která ztvární Nojiko, se snesla vlna kritiky.

Nikoho asi nepřekvapí, že je to kvůli podobě a Netflixem předepsaným kvótám a očividně také kvůli tomu, že na mangu se ještě sahat moc nemá. Nojiko je totiž starší adoptivní sestra Nami, a ačkoliv je nepojí žádná krevní spřízněnost, jsou si v předloze (jak manze, tak anime), velice podobné, prakticky má Nojiko pouze jinou barvu vlasů.

Naštěstí je to Netflix, který se předlohou pouze „inspiruje“. Momentálně tak obsadil hlavní postavy ke všem prvním arkům (dle předlohy). Takto už v březnu obsadil i herce McKinley Blechera III, který ale má ztvárnit postavu Arlonga, což je rybák (Fish-Man). Počítá se tedy s tím, že bude esteticky upraven. Tvůrce předlohy Eichiro Oda nyní bude cestovat do Afriky, kde se seriál natáčí, a vzhledem k tomu, že casting musí schválit, je kritika prozatím nemístná. Na druhou stranu je to Netflix a inspiruje se, takže můžeme čekat pravděpodobně úpravy jako v seriálovém Zaklínači.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.