Resident Evil 4 VR – logo

Resident Evil Infinite Darkness poodhaluje svůj příběh

13. 3. 2021
 

Resident Evil: Infinite Darkness se odehrává několik let po událostech Resident Evil 4 a hlavní roli v něm budou hrát Leon a Claire. Nejlepší zprávou je, že oběma protagonistům opět propůjčí své hlasy Nick Apostolida a Stephanie Panisellová,  kteří je už dabovali v Resident Evil 2 Remake. 

Děj se točí kolem Bílého Domu

Příběh se bude odehrávat kolem Bílého domu, do kterého byl pozvaný federální agent Leon S. Kennedy, ten měl za úkol prošetřit neoprávněné přístupy k tajným prezidentským spisům. Po tom, co ale v Bílém domě vypadne proud, je Leon nucen bojovat se zombie. Mezitím Claire poskytuje pomoc uprchlíkům v odlišné lokalitě, kde se setkává s tajemným obrázkem infikované osoby. Claire se proto rozhodne zahájit vlastní vyšetřování, a tak se vydává do  Bílého domu. Tady má příležitost se setkat s Leonem a hned využívá příležitost, aby mu ukázala záhadný obrázek. Leon si začne uvědomovat určitou spojitost mezi vypuklou zombie apokalypsou v Bílém domě a podivnou kresbou.

Další připravované díly do série Resident Evil.

Na Resident Evil: Infinite Darkness se můžeme těšit někdy během tohoto roku. Zároveň Infinite Darkness není jedinou připravovanou sérií od Netflixu. Ten ještě pracuje na dříve ohlášeném seriálu, kde budeme sledovat čtrnáctileté sestry Jade a Billi ve dvou odlišných časových osách. Jejich otec má být pravděpodobně Albert Wesker. 

 Také se pracuje na nové filmové adaptaci, kterou režíruje Johannes Roberts. Ten pracoval na filmu jménem 47 metrů. Millu Jovovich, která byla hlavní protagonistkou v předešlé šestidílné sérii, nahradí herečka Kaya Scodelario jako Claire Redfieldová, tu můžete například znát z filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, kde ztvárnila dceru obávaného piráta Hectora Barbossy. Ve filmu by se měla představit i Jill Valentine, kterou by měla ztvárnit Hannah John-Kamen, nebo Leon S. Kennedy, kterého by si  měl zahrát Avan Jogia 

Můžeme se také těšit na nový přírůstek do herní série, kde si opět zahrajete za Ethana Wintesre z předešlého dílu. Ten se bohužel zase musí vydat na děsivou výpravu, kde bude pátrat po své unesené dceři.  Vaše cesta vás zavede do děsivého zámku, který je obývaný skupinou zvláštních krev sajících žen. Pokud se nic nepokazí, tak by Resident Evil 8 měl dorazit na pulty obchodů již 7. května. Už teď se nemůžeme dočkat, jaká to bude skvělá jízda.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.