The Legend of Zelda Tears of the Kingdom náhled

Nintendo chce po Discordu odhalit totožnost leakera Zeldy

12. 4. 2023
 

Nintendo už vyzbrojilo právníky, již jsou připraveni trestat. Konkrétně se jedná o porušení práv k duševnímu vlastnictví, když unikly obrázky z artbooku The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Ty se objevily na serveru Discordu Tears of the Kingdom Official Discord Server. A díky tomu právě má Nintendo právo a očividně i chuť předvolat Discord k soudu, aby zjistilo identitu pachatele. Předvolání už bylo ostatně podáno minulý týden a Discord má odhalit jméno, adresu, e-mail a telefonní číslo.

Uživatel Julien#2743 tak nyní může skutečně doufat, že se problém více nerozjede. Ono totiž není zatím ani jasné, jestli onen Julien je ten, kdo skutečně artbook nahrál na internetu. Na Reddit, kde řádil předtím, se také dostal přes kamaráda kamaráda. Uvidíme, jak Nintendo celou situaci ustojí, není to první boj tohoto giganta s internetem, ale nutno upozornit, že už některé spory vyhrálo.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.