Resident Evil Death Island – logiáš

Resident Evil: Death Island navrací staré známé

12. 4. 2023
Zdroj náhledu: @ResiEvilCentral

Resident Evil: Death Island se ukázal a má fanouškům série co nabídnout. Nedávno se objevily informace o připravovaném anime filmu ze série Resident Evil s podtitulem Death Island. Tvůrci již dříve zveřejnili malý trailer, jehož prostřednictvím představili dva hlavní hrdiny, Leona S. Kennedyho a Chrise Redfielda. Na samém konci traileru však bylo na pár vteřin odhaleno, že se ve filmu objeví i Jill Valentine, která se z videoherní série zcela vytratila. Zmíněna byla také doba, ve které se nový film odehrává.

Příběh se má odvíjet v roce 2015, tedy po událostech RE 6 a Vendety, ale před sedmým dílem. Tvůrci nyní zveřejnili nejnovější trailer a plakát, na nichž je vidět, že se máme opravdu na co těšit. Kromě již zmíněných postav bylo odhaleno, že se k trojici přidají Claire Redfield a Rebecca Chambers. Oznámeno bylo také datum vydání, a to 7. července. Příběh filmu je popsán:

Leon, agent podřízený přímo prezidentovi Spojených států, pronásleduje vozidlo ozbrojené skupiny, která unesla Antonia Taylora, jenž má tajné informace. Je však zastaven tajemnou ženou, která se náhle objeví, a zločinci uniknou. Mezitím se Chris, Jill a jejich poradkyně Rebecca z protiteroristické organizace BSAA zabývají vypuknutím epidemie zombie neznámé příčiny, především v San Francisku. Díky vyšetřovací spolupráci s TerraSave, kde pracuje Claire, zjistí, že všechny oběti viru navštívily jedno konkrétní místo. Je jím Alcatraz, ostrov, který kdysi sloužil jako vězení.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.