Resident Evil: Death Island navrací staré známé

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @ResiEvilCentral
Resident Evil: Death Island se ukázal a má fanouškům série co nabídnout. Nedávno se objevily informace o připravovaném anime filmu ze série Resident Evil s podtitulem Death Island. Tvůrci již dříve zveřejnili malý trailer, jehož prostřednictvím představili dva hlavní hrdiny, Leona S. Kennedyho a Chrise Redfielda. Na samém konci traileru však bylo na pár vteřin odhaleno, že se ve filmu objeví i Jill Valentine, která se z videoherní série zcela vytratila. Zmíněna byla také doba, ve které se nový film odehrává. Příběh se má odvíjet v roce 2015, tedy po událostech RE 6 a Vendety, ale před sedmým dílem.
Tvůrci nyní zveřejnili nejnovější trailer a plakát, na nichž je vidět, že se máme opravdu na co těšit. Kromě již zmíněných postav bylo odhaleno, že se k trojici přidají Claire Redfield a Rebecca Chambers. Oznámeno bylo také datum vydání, a to 7. července.
Příběh filmu je popsán:

Leon, agent podřízený přímo prezidentovi Spojených států, pronásleduje vozidlo ozbrojené skupiny, která unesla Antonia Taylora, jenž má tajné informace. Je však zastaven tajemnou ženou, která se náhle objeví, a zločinci uniknou. Mezitím se Chris, Jill a jejich poradkyně Rebecca z protiteroristické organizace BSAA zabývají vypuknutím epidemie zombie neznámé příčiny, především v San Francisku. Díky vyšetřovací spolupráci s TerraSave, kde pracuje Claire, zjistí, že všechny oběti viru navštívily jedno konkrétní místo. Je jím Alcatraz, ostrov, který kdysi sloužil jako vězení.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn