Climber Sky is the Limit náhled

Vyzkoušejte si Climber: Sky is the Limit zcela zdarma

21. 7. 2022
Zdroj náhledu: A2 Softworks & Art Games Studio S.A

Někdy v druhé polovině tohoto roku má vyjít sportovní survival titul s názvem Climber: Sky is the Limit od vývojářských studií A2 Softworks a Art Games Studio S.A. Momentálně si na Steamu můžete vyzkoušet takzvaný Free Trial. V této hře se vžijete do role horolezce a budete tak mít možnost vystoupat na různé vrcholy hor v extrémních mrazivých podmínkách. 

Abyste uspěli a dostali se do svého vytouženého cíle, musíte nejprve pečlivě naplánovat svoji cestu. Vhodné vybavení bude klíčem k úspěchu, jelikož počasí a povětrnostní podmínky se mohou kdykoliv změnit, a tak je nutné být připraven na vše. Každá expedice přinese zcela jiný herní zážitek.

V Climber: Sky is the Limit na vás bude nebezpečí číhat na každém kroku. Sněhové bouře, propasti, kolmé stěny, zledovatělé cesty a svahy vás budou neustále držet na pozoru. Procházka růžovým sadem to určitě nebude, dokážete čelit svému strachu?

Mně osobně titul Climber: Sky is the Limit velice zaujal. Bude to dle mého zcela jiný survivalový zážitek, než na jaký jsme doposud byli zvyklí. Pokud se i vám tento nadcházející počin zalíbil, nezapomeňte si vyzkoušet Free Trial a přidat si titul do svého seznamu přání.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.