Climber Sky is the Limit náhled

Vyzkoušejte si Climber: Sky is the Limit zcela zdarma

21. 7. 2022
Zdroj náhledu: A2 Softworks & Art Games Studio S.A

Někdy v druhé polovině tohoto roku má vyjít sportovní survival titul s názvem Climber: Sky is the Limit od vývojářských studií A2 Softworks a Art Games Studio S.A. Momentálně si na Steamu můžete vyzkoušet takzvaný Free Trial. V této hře se vžijete do role horolezce a budete tak mít možnost vystoupat na různé vrcholy hor v extrémních mrazivých podmínkách. 

Abyste uspěli a dostali se do svého vytouženého cíle, musíte nejprve pečlivě naplánovat svoji cestu. Vhodné vybavení bude klíčem k úspěchu, jelikož počasí a povětrnostní podmínky se mohou kdykoliv změnit, a tak je nutné být připraven na vše. Každá expedice přinese zcela jiný herní zážitek.

Ve hře na vás bude nebezpečí číhat na každém kroku. Sněhové bouře, propasti, kolmé stěny, zledovatělé cesty a svahy vás budou neustále držet na pozoru. Procházka růžovým sadem to určitě nebude, dokážete čelit svému strachu?

Mně osobně titul Climber: Sky is the Limit velice zaujal. Bude to dle mého zcela jiný survivalový zážitek, než na jaký jsme doposud byli zvyklí. Pokud se i vám tento nadcházející počin zalíbil, nezapomeňte si vyzkoušet Free Trial a přidat si titul do svého seznamu přání.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.