Doktor Strange - statue

Nová figurka Doctora Strange je až šíleně moc realistická

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: Hot Toys

Trh s akčními sběratelskými figurkami je poslední roky k nezastavení. Jedna z těch nejnovějších je Doctor Strange in the Multiverse of Madness, který nyní řádí ve světových kinech a diváci jsou z něj spíše více rozpolcení než nadšení. Soška je ale naprosto precizně udělaná, včetně detailů obličeje herce Benedicta Cumberbatche, který slavného čaroděje ztvárňuje.

Tvůrce sběratelské figurky, Hot Toys, se nyní v tomto projektu naprosto vyřádil a k figurce samotné je více než tucet vyměnitelných rukou s prsty na všechny strany, včetně dalších kouzel slavného čaroděje. Figurka měří 31 centimetrů a jsou k ní přiloženy ještě dva prsteny, amulet, pouta a kniha Vishanti. Cena je zatím neznámá a nový Doctor Strange v tomto podání ale vyjde nejspíš až během roku 2023.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.