Sběratelství

Flip Knife Sapphire – úvodka

Flip Knife Sapphire – recenze

Společnost Fadee působí na našem videoherním trhu již několik let, o čemž svědčí i její velmi rozsáhlý sortiment. Nabízí produkty od energetických nápojů, různých svačinek a instantních nudlí až po oblečení a herní předměty, jako jsou podložky pod myš, hrnky, náramky, cosplay výbava, figurky a mnoho dalšího.

6. 11. 2023
Metal Gear Solid – Shadow Moses

Do prodeje míří kolínská Metal Gear Solid

Každý oslavuje vydání dlouho očekávané hry trochu jinak. Zatímco většina z nás radostně jásá a odsouvá osobní život na druhou kolej, včetně ignorace okolí a neodpovídání na zprávy ani hovory, japonská společnost Konami na to jde trochu jinak.

25. 10. 2023
Ciri – soška ve stylu bishoujo

Ciri už má také vlastní sošku ve stylu bishoujo

Začátkem letních prázdnin představil známý japonský výrobce sběratelských předmětů Kotobukiya nový přírůstek do neméně slavné série sošek bishoujo. Spolupráce se světem tolik populárního a fanoušky po celém světě oblíbeného Zaklínače začala ztvárněním Geralta z Rivie v podobě něžného pohlaví vrhajícího znamení Igni na své nepřátele.

Against the Storm plyšák1

Chcete roztomilého plyšáka z Against the Storm?

Against the Storm si stále drží své místo na špici mezi budovatelskými strategiemi s rogue-lite prvky. Titul byl velkým překvapením minulého roku, a i přesto, že je ve fázi předběžného přístupu, si drží stabilně 95 % kladných uživatelských hodnocení na platformě Steam.

15. 8. 2023
AFK Arena – Zaklínač crossover

Polský sběratel vytvořil z náhodných dílků Lego Zaklínače

Nedávno jsme vás informovali o tom, že společnost Mega Brands vyrobí stavebnici Zaklínač. Polský sběratel a fanoušek Lega Jakub Panfil na to šel ale úplně jinou cestou. Vytvořil skoro všechny postavy ze zaklínačského univerza, a to pomocí různorodě nakoupených dílků, které následně skládal k sobě.

27. 7. 2023
Zaklínač – soška bishoujo

Zaklínač představil sošku ve stylu bishoujo

Asi mezi námi není nikdo, kdo by neznal legendárního lovce příšer a dobyvatele ženských klínů, zaklínače Geralta. Jeho mužná vyrýsovaná postava se nám ve hrách, komiksech a dalších médiích představila již několikrát, ale tentokrát je všechno jinak.

Bzzzt – robůtek

Bzzzt bude další hrou k dostání v Xzone edici

Digitální distribuce je nenáviděné slovní spojení všech vášnivých herních sběratelů. Čím dál tím méně her vychází ve fyzické podobě, kvůli čemuž se naše poličky neplní takovým způsobem, jako tomu bylo ještě donedávna… na druhou stranu naše peněženky i nadále zejí prázdnotou.

remake resident evil 4 – energy logiáš

Remake Resident Evil 4: získejte limitovaný energy drink

Remake Resident Evil 4 je tak těžký, že během hry musíte obnovovat síly. Uživatelé energetických nápojů, zpozorněte. Společnost G-Fuel oznámila limitovanou edici nápoje inspirovanou remakem hry Resident Evil 4. Jedná se o sběratelskou krabičku s názvem Las Plagas.

7. 4. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.