HYENAS – hrrr, na ně!

Sega konečně představila titul HYENAS

23. 6. 2022
Zdroj náhledu: Creative Assembly

Už v roce 2018 pracovní nabídky studia Creative Assembly, tvůrců skvělého Alien: Isolation, naznačovaly, že se tým chystá k vývoji taktické střílečky, což pár měsíců nato studio skutečně potvrdilo. Teprve až nyní jsme se konečně dozvěděli, co je jejich tolik utajovaným projektem. Dámy a pánové, Sega konečně představila titul HYENAS a jedná se skutečně o originální a lehce šílený multiplayerový FPS kousek, ve kterém se ocitnete ve stavu beztíže. Zbohatlíci totiž kolonizovali Mars a zbytek lidstva zanechali v odporných podmínkách ve slumu Taint na oběžné dráze. Jelikož lidská chamtivost nezná mezí, miliardářům z Marsu se zachce kulturního dědictví zničené Země. Tyto popkulturní artefakty se prodávají za příliš vysoké ceny, a tak se jakožto skupinka lstivých lupičů rozhodnete si je vzít jiným způsobem než za ně poctivě platit. Boj o tyto cennosti navíc bude probíhat v nulové gravitaci.

Na lup mají ovšem zálusk i jiné krvežíznivé bandy, a tak nastane boj o klenoty Země, mezi kterými najdete Rubikovu kostku nebo přívěšek Sonica, ale chybět nebudou ani odkazy na další známé značky Segy a jiných. Sestavte si tým těch nejlepších hrdlořezů, který bude bojovat nejen s umělou inteligencí bránící staré artefakty, ale i s dalšími loupežnými skupinami. Hra proti sobě postaví pět týmů po trojicích, a kdo dřív přijde, ten dřív mele. Creative Assembly jasně dávají najevo, že se nebude jednat o battle royale. Titul HYENAS svým vizuálním stylem podtrhuje šílenou akci v ještě šílenějším světě. Vyjít by měl příští rok na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S a Xbox One.

První kolo testování proběhne co nevidět (pouze pro PC) pro hráče starší osmnácti let v Severní Americe a Evropě, kteří zároveň s tím mají účet na Steamu. Přihlásit se můžete zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.