Deston - PUBG

Nová mapa Deston pro PUBG: BATTLEGROUNDS vyjde v červenci

27. 6. 2022
Zdroj náhledu: Krafton

Krafton novou mapu s názvem Deston odhalil 24. června na živém streamu. Pro PUBG: BATTLEGROUNDS to bude v pořadí již devátá mapa, která do hry vyjde.

Zdroj: Krafton

Deston vývojáři popisují jako ostrov, jenž byl zdevastován a následně opuštěn po ničivém hurikánu. Na nové mapě o velikosti 8 x 8 km nalezneme velké město Ripton, přehradu, větrnou elektrárnu nebo bažiny. Jak samotná mapa vypadá, se můžete podívat v přiloženém obrázku nebo na oficiálních stránkách hry PUBG: BATTLEGROUNDS. K dispozici je i krátký trailer.

Datum vydání nové mapy Deston je naplánováno na 13. července, přesný čas spuštění bude upřesněn později. Ve stejný den bude k dispozici taky nový Deston Survivor Pass. Těšíte se na novou mapu?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.