Fall Guys – náhledový obrázek

Fall Guys nyní hraje 20 milionů hráčů

26. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Tento milník přichází po tom, co Fall Guys vstoupil 21. června do režimu free-to-play. Bezpochyby je to skvělý úspěch.

Pouhých 48 hodin po uvedení Fall Guys do free-to-play režimu oslavuje tento titul dvacet milionů hráčů. Vývojáři se tímto skvělým výsledkem pochlubili na svém účtu na Twitteru. Jen připomínáme, že od 21. června letošního roku si může tuto oblíbenou hru zahrát úplně každý, a to na jakékoliv platformě. Fall Guys je k dispozici zcela zdarma pro PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4/5 a Nintendo Switch. Malá změna se udála u verze pro počítače. Pokud jste doteď Fall Guys nevlastnili a plánujete si jej zahrát, bude možné tak učinit pouze prostřednictvím obchodu Epic Games Store, jelikož verze pro Steam byla odstraněna. Pro stávající hráče se však nic nemění a Fall Guys budou moci na Steamu hrát dále, včetně slíbené budoucí podpory prostřednictvím aktualizací.

Co také nyní najdeme na všech dostupných platformách, je podpora cross-play hraní, která funguje prostřednictvím služby Epic Online Services. Vlastnit účet na Epic Games Store tak bude nutností i v případě konzolí.

Další pozitivní zprávou je, že všichni majitele konzole Playstation 5 obdrželi bezplatný next-gen update, který přináší rychlejší načítání a další vylepšení výkonu. Na oslavu tohoto úspěchu je k dispozici i nový Season Pass, který lze zakoupit pomocí nové herní měny Show-Bucks.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.