Nová ukázka z Gotham Knights ukazující Red Hooda v boji rozděluje fanoušky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Vývojáři z WB Games Montréal zveřejnili na Twitteru krátkou ukázku bojových schopností antihrdiny Red Hooda z chystané kooperativní akce Gotham Knights a fanoušci reagují s rozpaky. Zatímco některé ohlasy jsou pozitivní a objevují se názory, podle nichž hra vypadá postupně stále lépe, jiným prezentovaná hratelnost připadá neohrabaná.

Největší podezřívavost si na nové ukázce zasluhuje právě samotný soubojový systém, a to zejména s ohledem na možnost řetězení útoků a boj s více protivníky najednou. Video zachycuje útoky vedené v rytmu úder–úskok, přičemž hráčova postava po úhybném manévru opakovaně skončí otočená zády ke svým sokům.

Někteří fanoušci také upozorňují na nepřesně navazující animace nebo prázdně působící město. Opakuje se též nelichotivé přirovnání chystané hry k velmi vlažně přijatým Marvel’s Avengers. Je nicméně třeba připomenout, že menší technické nedodělky mohou být do vydání hry ještě napraveny a kvalitu ovládání či soubojového systému nelze zodpovědně posuzovat jen z videí.

Gotham Nights vyjdou 25. října tohoto roku na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Původně plánované verze pro konzole předchozí generace byly zrušeny.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn