Gotham Knights – Red Hood

Nová ukázka z Gotham Knights ukazující Red Hooda v boji rozděluje fanoušky

22. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojáři z WB Games Montréal zveřejnili na Twitteru krátkou ukázku bojových schopností antihrdiny Red Hooda z chystané kooperativní akce Gotham Knights a fanoušci reagují s rozpaky. Zatímco některé ohlasy jsou pozitivní a objevují se názory, podle nichž hra vypadá postupně stále lépe, jiným prezentovaná hratelnost připadá neohrabaná.

Největší podezřívavost si na nové ukázce zasluhuje právě samotný soubojový systém, a to zejména s ohledem na možnost řetězení útoků a boj s více protivníky najednou. Video zachycuje útoky vedené v rytmu úder–úskok, přičemž hráčova postava po úhybném manévru opakovaně skončí otočená zády ke svým sokům.

Někteří fanoušci také upozorňují na nepřesně navazující animace nebo prázdně působící město. Opakuje se též nelichotivé přirovnání chystané hry k velmi vlažně přijatým Marvel's Avengers. Je nicméně třeba připomenout, že menší technické nedodělky mohou být do vydání hry ještě napraveny a kvalitu ovládání či soubojového systému nelze zodpovědně posuzovat jen z videí.

Gotham Nights vyjdou 25. října tohoto roku na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Původně plánované verze pro konzole předchozí generace byly zrušeny.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.