Call of Duty: Warzone

CoD: Warzone – hráči, pozor na vraždící dveře!

22. 6. 2021
Zdroj náhledu: Activision

Nový update battle royale hry Call of Duty: Warzone nám přinesl novou sezónu, v pořadí již čtvrtou. S novými prvky do hry přišly také bugy. Na jeden z nich hráči narazili velmi brzy – jedná se o dveře, které vás zabíjí.

Na redditu sdílel uživatel Rxelik_ video, ve kterém lze vidět bug přímo:

Yo, Raven This Door Kills You instantly Please Fix Lmao
byu/Rxelik_ inCODWarzone

Na videu vidíme, jak hráč s plným štítem několikrát naběhne do dveří, ty mu opakovaně seberou celé HP i všechny pláty brnění, které měl. Přitom to vypadá, jako kdyby uživatel dostal přímo headshot a utrpěl tak plné poškození. Dveře samotné se nacházejí v oblasti Salt mines. Uživatelé v komentátorské sekci jsou sami zmatení a zaskočení.

Dveře bývají jednou z největších nočních můr v oblasti programování. Vývojáři mají s touto oblastí obvykle největší problém, samotným hráčům se tedy občas stane, že se dveře zaseknou. Občas se stane, že dveřmi nelze projít, přestože se zdají být otevřené, ale i obráceně – dveře vypadají zavřeně, avšak procházet jimi můžete. Je dost možné, že chyba bude velice brzy odstraněna díky pohotovému servisnímu týmu Activisionu, který má Warzone na starosti.

Zdroj: pcgamer.com

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.