Wartales Ecstasy Of Gold

Novinky a opravy ze světa Wartales

7. 9. 2023
Zdroj náhledu: Shiro games

O světě Wartales vás informujeme již nějaký ten pátek. Hra si prošla pestrým vývojem a již během předběžného přístupu si získala oblibu hráčů z celého světa. Na oblibě se nic nezměnilo ani po vypuštění titulu do „ostré“ verze, kdy se již tak silná komunita Wartales znatelně rozrostla. Vývojáři ze studia Shiro Games se drží plánu, a tedy roadmapy, kterou zveřejnili v červnu letošního roku. Během implementování nových prvků z roadmapy jsou vydávány menší či větší aktualizace, které mají za cíl ještě více vyladit hru a případně řešit připomínky z řad herní komunity. 

Wartales hit
  • Patrně nejvýznamnějším bodem nové aktualizace je pro většinu hráčů možnost hrát na ovladači, který má nyní plnou podporu.
  • V souvislosti s opravami byl opraven problém, při němž umírající jednotky prováděly animaci galvanizace.
  • Opravami si prošlo i mnoho dovedností, včetně jejich popisků. Popisky byly přepracovány, aby byly více v souladu s dovedností a jejím efektem. Revizí prošla také dovednost „Vigor“ nebo strategický příkaz „Perspective“, který nefungoval na AOE útoky. 
  • Opraven byl problém, kdy některé jídlo nesplňovalo dietní požadavky nakažených (nemocných) členů party, přestože obsahovalo maso.
  • Byl odstraněn vyskytující se problém se zajatci, kvůli němuž vybavení zajatců zbraněmi pro levou ruku přidávalo zbraň do jejich pravé ruky.
  • Opravami si prošly i některé úkoly. Patrně nejvýznamnější opravou v tomto segmentu je „Sleazy Slavers“. Při tomto poměrně otravném problému Inesini bandité po dokončení „Sleazy Slavers“ stále pronásledovali vaši jednotku. 
  • Chyba, která v některých případech zabraňovala spawnování týdenních odměn, byla rovněž vyřešena.
  • Z kategorie světa byla opravena chyba, která způsobovala pád hry. K němu docházelo při odpočinku na trhu v Novém Aštelu, respektive „New Ashtel’s market“.
  • Opravou si prošel i režim kooperace. Zde byla opravena chyba, která způsobovala pád, pokud byla „Lectern“ vylepšena, zatímco ji používal jiný hráč. Byl opraven problém, při kterém se neaktualizovala maximální nosnost jednotky, pokud byl poník vybaven sedlovými brašnami. Opraven byl také problém, kdy válečné barvy mohl použít pouze hostitel hry.

Více podrobností o aktualizaci naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.