Wanted: Dead

Nový trailer na Wanted: Dead se zaměřuje na boj

13. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Studio Soleil dokončuje svoji akční hru Wanted: Dead. Zatím to dokonce vypadá, že se tvůrci rozhodli dodržet přislíbený termín 14. února, takže se nezapojí do moderního trendu odkládání her. Titul vyjde na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. V nejnovějším traileru na tuto akční bojovou mlátičku je viditelné, že se tvůrci nechali inspirovat jinými známými mlátičkami, vidím především zmodernizovaný Devil May Cry.

Ve hře se podíváte do cyberpunkového Hong Kongu, kde v roli poručice Hannah Stoneové zažijete jedno obrovské dobrodružství. V traileru si můžete všimnout, že jejími hlavními zbraněmi jsou katana a různé druhy pistolí, včetně raketometu. Poprvé je také k vidění strom dovedností, jenž je zaměřen na obranu, útok a „užitečnost“.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.