games with gold květen 2021 - náhledovka

Odhaleny hry v rámci Games with Gold pro květen 2021

26. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Byly potvrzeny nové hry v rámci Games with Gold na měsíc květen roku 2021. I tentokrát je nabídka od Microsoftu velmi lákavá a jistě si z ní vybere každý.

Armello

Prvním titulem bude Armello od vývojářského studia League of Geeks. Tato desková hra je kombinací karetní a strategické hry a též obsahuje mnoho RPG prvků. Armello bylo vydáno 22. května 2015 pro širokou škálu platforem. Svoji fanouškovskou základnu si titul našel jak na PC a herních konzolích, tak i na mobilních platformách Android a iOS.

Armello bude v rámci Games with Gold květen 2021 dostupný od 1. do 31. května 2021.

Dungeons 3

Druhým kouskem dostupným v Games with Gold bude třetí pokračování slavné strategické série Dungeons. V roli zla v čele s elfkou Thaly se snažíte proniknout do dalších oblastí, ve kterých můžete páchat škody. Dungeons 3 nabízí až dvacet příběhových misí, které zaberou přes dvacet hodin herního času. Hra také nabízí kooperační multiplayer nebo klasický multiplayer až pro čtyři hráče.

Dungeons 3 bude v rámci Games with Gold dostupný od 16. května do 15. června 2021.

Lego Batman

Není snad nikoho, kdo by neznal slavnou sérii Lego her, jež jsou většinou inspirovány různými filmy U Batmana je tomu však jinak. Lego Batman nevypráví žádný příběh podle filmového zpracování, nýbrž vypráví svůj vlastní, o útěku známých vězňů, které se snažíte pochytat. Hra nabízí zajímavý příběh a nutnou dávku humoru, na nějž jsme u Lego her zvyklí.

Lego Batman bude v rámci Games with Gold květen 2021 dostupný od 1. do 15. května 2021.

Tropico 4

Posledním kouskem dostupným pro předplatitele bude čtvrté pokračování budovatelské strategie Tropico od vývojářského studia Haemimont Games. V Tropico 4 hrajete za diktátora, který se různými způsoby snaží pozdvihnout svůj ostrov na úroveň ostatních států. Velké množství questů a humoru je silnou stránkou i tohoto dílu.

Tropico 4 bude v rámci Games with Gold dostupný od 16. do 31. května 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.