Spirit of the North - Epic Games Store

Na Epic Games Store jsou zdarma k dispozici dvě dobrodružné indie adventury

15. 9. 2022
Zdroj náhledu: Infuse Studio

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat dvě dobrodružné indie adventury, Spirit of the North a The Galaxy.

Spirit of the North

Hra Spirit of the North nabízí nezapomenutelné dobrodružství pro jednoho hráče odehrávající se na Islandu. V něm se vžijete do role lišky obecné, jejímž úkolem je najít strážce polární záře. Spirit of the North se může chlubit dechberoucím vizuálním zpracováním a rovněž skvělým hudebním doprovodem čítajícím celkem čtrnáct skladeb.

Spirit of the North bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 22. září 2022.

The Captain

The Captain je mezihvězdnou adventurou, v níž budete cestovat napříč galaxií s cílem snažit zabránit temným silám zničit planetu Zemi. Při vaší cestě za záchranou narazíte na nové přátele, ale rovněž i nepřátele, kteří vaši záchranu budou chtít zkomplikovat.

Hra The Captain bude na platformě Epic Games Store rovněž k dispozici do 22. září 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.