One Piece – logo

One Piece se letos dočká JRPG adaptace

29. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pod názvem One Piece Odyssey se Luffy a jeho společníci ze Slaměného klobouku ocitnou na tajemném ostrově plném přírody poté, co jejich posádku rozdělí bouře. Hra bude obsahovat celkem devět hratelných postav: Luffyho, Zoro, Nami, Usoppa, Sanjiho, Choppera, Robina, Frankieho a Brooke.Producent Katsuaki Tsuzuki se vyjádřil, že myšlenka převést dobrodružný smysl One Piece na úroveň RPG může být zajímavá, protože posledních několik let strávil s vývojářským týmem, který má know-how na vytvoření plnohodnotného RPG. Na designu postav a příšer ve hře se podílel také tvůrce hry One Piece Eiichiro Oda.

Podle poznámky od Ody, která se nachází na začátku traileru, navrhl postavy pro hru asi před třemi lety. V poznámce se dále píše: „Když jsem tu hru viděl… wow! Mám pocit, že se dívám na film! Úžasný zážitek! “Podrobnosti o tom, jak se hra bude ovládat, zatím nejsou k dispozici, ale podle traileru to vypadá, že každá postava bude disponovat unikátním speciálním pohybem, který může předvést. Jak budou vypadat souboje, není též prozatím jasné, ale předpokládám, že se bude jednat o podobný bojový systém jako v jiných hrách od společnosti Bandai Namco, například v sérii Tales nebo Ni No Kuni.

Z traileru můžeme vidět cestování po otevřeném světě, například Luffyho šplhání po liánách, takže doufejme, že průzkum bude hrát také velkou roli. O hudbě víme, že na ní pracoval Motoi Sakuraba, který složil několik vynikajících skladeb pro Dark Souls a sérii Tales.Ačkoli jsou detaily momentálně nedostatečné, Tsuzuki slibuje, že v budoucnu řekne více o atraktivních vlastnostech tohoto titulu.

Zdroj: pcgamer.com

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.